facebook

796 565 999

ul. Lwowska 112

35-301 Rzeszów

firmief

ROOT to firma powstała z pasji oraz wieloletniego doświadczenia. Specjalizujemy się w oklejaniu samochodów oraz tuningu wizualnym pojazdów, jednak na potrzeby klienta jesteśmy w stanie zrealizować inne zlecania związane z szeroko pojętą reklamą.

Mamy profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdej realizacji. Stawiamy  przede wszystkim na dokładność i precyzję wykonania co pozwala nam udzielić stosownej gwarancji na nasze realizacje. Posiadamy odpowiednie miejsce do aplikacji oraz wszystkie niezbędne do tego narzędzia. Pracujemy na zaawansowanych technologicznie foliach, których zalety i wady poznaliśmy na przestrzeni wielu lat, dzięki czemu możemy dobrać odpowiednie materiały do konkretnego zlecenia. Zachowujemy wszelkie restrykcyjne standardy określone przez producentów folii. Jesteśmy elastyczni zarówno jeżeli chodzi o termin, czas jak i miejsce realizacji zlecenia.  Nasze realizacje są zakończone w momencie, w którym dopracowane są wszystkie szczegóły oraz całość jest zaakceptowana przez klienta.  Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i niestandardowe zlecenia.

Zapraszamy do przeglądnięcia naszych realizacji oraz zapoznania się z naszą ofertą. Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwość skontaktuj się z nami, a my postaramy się szybko i wyczerpująco odpowiedzieć na Twoje zapytanie.